Авторизуйтесь для прохождення тесту!
0    0

За яких умов водії застрахованих транспортних засобів можуть не повідомляти про дорожньо-транспортну пригоду в орган або підрозділ міліції?

Тільки в разі відсутності травмованих (загиблих) людей.

Тільки в разі досягнення згоди щодо обставин скоєння дорожньо-транспортної пригоди.

Тільки в разі складання водіями спільного повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду згідно з установленим Моторним (транспортним) страховим бюро зразком.

Тільки в разі відсутності у водіїв ознак алкогольного, наркотичного або іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу і швидкість реакції.

У разі виконання всіх перелічених вище умов.

Теорія: За яких умов водії застрахованих транспортних засобів можуть не повідомляти про дорожньо-транспортну пригоду в орган або підрозділ міліції?

2. Обов'язки і права водіїв механічних транспортних засобів
2.10. У разі причетності до дорожньо-транспортної пригоди водій зобов'язаний:
д) повідомити про дорожньо-транспортну пригоду орган чи підрозділ міліції, записати прізвища та адреси очевидців, чекати прибуття працівників міліції;
2.11. Якщо внаслідок дорожньо-транспортної пригоди немає потерпілих та не завдано матеріальної шкоди третім особам, а транспортні засоби можуть безпечно рухатися, водії (за наявності взаємної згоди в оцінці обставин скоєного) можуть прибути до найближчого поста Державтоінспекції або в орган чи підрозділ міліції для оформлення відповідних матеріалів, попередньо склавши схему пригоди та поставивши підписи під нею.
Третіми особами вважаються інші учасники дорожнього руху, які через обставини виявились причетними до дорожньо-транспортної пригоди.
У разі настання дорожньо-транспортної пригоди за участю транспортних засобів, зазначених у чинному договорі обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності, за умови експлуатації таких транспортних засобів особами, відповідальність яких застрахована, відсутності травмованих (загиблих) людей, а також за умови досягнення згоди водіїв таких транспортних засобів щодо обставин скоєння дорожньо-транспортної пригоди, за відсутності у них ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, та у разі складення такими водіями спільного повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду відповідно до встановленого Моторним (транспортним) страховим бюро зразка. У такому випадку водії згаданих транспортних засобів після складення ними зазначеного в цьому пункті повідомлення звільняються від обов'язків, передбачених підпунктами «д» - «є» пункту 2.10 цих Правил.

Отримати відповідь
Вы можете получить ответ на этот вопрос мгновенно и без регистрации всего за 30 грн.
Оплатити

Інші запитання